22 Temmuz 2014 Salı

BEBEK GİBİ GÖRÜNMEK ELİMİZDE OLABİLİR Mİ????

Gönderen Şükran zaman: 04:48

CİLT İHMALE GELMEZ DEĞİL Mİ?

AMA HEPİMİZ ELİMİZDE OLAN İMKANLAR DAHİLİNDE BİLE HAZİNEMİZE SAHİP ÇIKMIYORUZ TAM OLARAK. EVET HEPİMİZİN X MARKA KREM,PEELİNG YA DA YÜZ YIKAMA JELİ ALACAK BÜTÇESİ OLMAYABİLİR. O HALDE BASİT VE %100 HER EVDE OLAN İMKANLARI KULLANALIM NE DERSİNİZ?                                

O ZAMAN HADİ BAKALIM HALA DOĞRU CİLT TEMİZLEME ÜRÜNÜNÜ BULAMADIYSANIZ ÖNCE ONU BULMAKTA İŞE BAŞLAYALIM. EN ÖNEMLİSİ SİZ CİLDİNİZİ TANIYIN. HER ÖNERİLEN YA DA BENİM CİLDİM KARMA OLDUĞU İÇİN MUHTEŞEM SONUÇLAR VEREN BİR ÜRÜN SİZDE AYNI OLMAYABİLİR. AYNI ZAMANDA SİVİLCELENME,TAHRİŞ VEYA KIZARIKLIK SORUNU YAŞAMAYIN. NE DE OLSA YÜZÜMÜZ EN ÇOK BAKILAN AYNAMIZ.

 
     ARICA ÇOK FAZLA YIKAMAYIN. EVET HAVA KİRLİ,TOZLU OLABİLİR AMA ÇOK YIKAMAK HELE DE GÜNDE 2 KEREDEN FAZLA YIKAMAK CİLDİNİZİN NEM DENGESİNİ BOZAR.TABİİ Kİ AZ DA YIKAMAYIN İDEAL ÖLÇÜDE YAPIN BU İŞLEMİDE. HELE HELE BAZEN BENİMDE İHMAL EDİP YAPTIĞIM GİBİ SAKIN MAKYAJLA UYUMAYIN. YIKANMAMASI  ÜSTÜNE ÜSTLÜK MAKYAJIN TEMİZLENMEMESİ AKNE,SİVİLCE VE SİYAH NOKTA OLUŞUMUNU ÇOK FAZLA ETKİLER. 
     ÇOK SICAK YA DA SOĞUK SU İLE DE YIKAMAYIN SAKIN!!! YAĞ TABAKANIZ BOZULUR VE HAVA SICAKLIK DERECESİNDEN DOLAYI ALLAH KORUSUN ANİ YÜZ FELCİ  GEÇİRME RİSKİNİZ ARTAR.
      HAVLUYLA  AYAKKABI BOYASI SİNMİŞCESİNE ÇİTELEMEYİNDE YIKADIKTAN SONRA.NAZİK HAREKETLERLE HANİ O DİZİLERDE GÖRÜR GÜLDÜĞÜMÜZ GİBİ SİLİN O CİLDİMİZİN KIRIŞMASININ ERKEN KIRIŞMASINI ÖNLÜYOR. ZATEN GÜNEŞ IŞINLARI AŞIRINCA YIPRATIYOR BİZİ BİRDE BİZ HIRPALAMAYALIM.
      VE,VEE,VEEE MUTLAKA UYGUN NEMLENDİRİCİ İLE MUMLAKA NEÖELENDİRİN CİLDİNİZİ SİZE UYGUN OLMAYAN NEMLENDİRİCİDE CİLDİNİZDE AŞIRI YAĞLANMA PROBLEMİ İLE KARŞI KARŞIYA BIRAKIR SİZİ.
    SON OLARAKTA NACİZANE TAVSİYEM;
   SODA İLE TONİKLEME VE KAHVE TELVESİ İLE YAPILAN PEELİNG... BİRÇOK MARKADAKİ ÜRÜNE TAŞ ÇIKARIRLAR VESSELAM

1 yorum:

Gamze Bildik dedi ki...

Cok guzel bir yazi olmuş canım :)

Yorum Gönder

 

sukranlamakyaj Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea